ŁADOWARKI BEZPRZEWODOWE

 Oferujemy wykonanie ładowarki bezprzewodowej z logo klienta. Możemy wyprodukować ładowarki z materiału PVC o dowolnym wyglądzie i kolorze lub czarne ładowarki z podświetlanym logo.

– materiał: PVC
– minimalne zamówienie: 300 sztuk
– wejście: 5V/1A
– wyjście: 5V/1A
– typ złącza: Mikro-USB
– gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!
– do działania ładowarki niezbędny jest telefon wspierający technologię ładowania indukcyjnego oraz oryginalna ładowarka sieciowa
– materiał: plastik
– podświetlane logo
– minimalne zamówienie: 300 sztuk
– wejście: 5V/9V(Max)
– moc 5W/10W/15W
– typ złącza: Mikro-USB
– gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!
– do działania ładowarki niezbędny jest telefon wspierający technologię ładowania indukcyjnego oraz oryginalna ładowarka sieciowa

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

 

Prezenty dla klientów czyli wszelkie gadżety reklamowe z pewnością są jednym z najlepszych sposobów na promocje przedsiębiorstwa – poprawiają wizerunek firmy, sprawiają, że współpraca staje się owocna. Najbardziej pozytywne skojarzenia wywoła gadżet, który będzie często używany przez klienta.

ladowarka bezprzewodowa 2

Co daje pełną gwarancje powodzenia w biznesie? Niewątpliwie połączenie nowoczesnych technologii i reklamy. Żyjemy w czasach gdzie niemal nie rozstajemy się z telefonem komórkowym, który nie służy jak kiedyś tylko do komunikacji z innymi ludźmi. Z pewnością trafionym gadżetem reklamowym stanie się ładowarka bezprzewodowa, która jest stosunkowo nowym produktem – nieco różni się od tych modeli tradycyjnych – dlatego wzbudzi zainteresowanie u potencjalnych klientów.

Ładowarka bezprzewodowa to urządzenie, które z powodzeniem ułatwi życie. Jak działa ten rodzaj ładowarki? Gadżet ten często nazywany jest ładowarką indukcyjną – jak powszechnie wiadomo – indukcja to wzbudzanie. W ładowarce bezprzewodowej umieszczona jest cewka, która generuje pole magnetyczne – z kolei druga cewka, która znajduje się w urządzeniu odbiera te fale. Główną zaletą ładowarki bezprzewodowej jest to, że pozwala naładować telefon komórkowy bez użycia kabla – czyli w sposób znacznie wygodniejszy.

Projekt ładowarki bezprzewodowej uzależniony będzie od Państwa wizji – opatrzony logiem firmy i wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów. Nowoczesny design i dość unikatowe urządzenie z pewnością wzbudzą entuzjazm u kontrahentów. Jeżeli gadżet jest przydatny, a przy tym dobrze wygląda – jest najlepszym nośnikiem reklamy – o wiele lepszym niż jej tradycyjne formy. Partnerzy biznesowi najbardziej cenią bowiem urządzenia, które ułatwiają im pracę i są użyteczne. Dzięki takim gadżetom reklamowym z pewnością zadbają Państwo o dobro klienta i wizerunek firmy – a tym samym to klient stanie się reklamą Państwa przedsiębiorstwa.