ZESTAWY PODARUNKOWE

 

Chcą Państwo powiększyć grono klientów, a przy tym uważają Państwo, że tradycyjna forma reklamy stała się wręcz nudna i nie przynosi oczekiwanych rezultatów? W takim wypadku warto znaleźć inną, bardziej skuteczną metodę na pozyskanie nowych klientów. Jedną z nich – i chyba najbardziej lubianą przez konsumentów – są gadżety reklamowe z firmowym logo.

Oferujemy wykonanie luksusowego zestawu podarunkowego dla najlepszych klientów – bardzo dobrej jakości  pudełko – a w nim gadżety reklamowe z logo Państwa firmy.

gift box set

  • minimalne zamówienie zestawów: 500 sztuk;
  • możliwe gadżety w zestawie: power bank, pendrive, kabel 4 w 1, długopis, głośnik bluetooth, brelok, ładowarka bezprzewodowa, słuchawki douszne;
  • materiał: PVC + karton;
  • gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!

 

gift box set

  • minimalne zamówienie zestawów: 500 sztuk;
  • możliwe gadżety w zestawie: power bank, pendrive, kabel 3w1, długopis, głośnik bluetooth, brelok, ładowarka bezprzewodowa, słuchawki douszne;
  • materiał: PVC + karton;
  • gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!

 

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Forma każdego zestawu podarunkowego będzie oczywiście zależna od Państwa wymagań – kształt pudełka i wygląd gadżetów reklamowych, które się w nim znajdują.

Dlaczego warto zainwestować w powyższy zestaw? Z pewnością takie gadżety reklamowe z większym powodzeniem będą oddziaływać na klientów niż tradycyjne formy promocji, które dla niektórych odbiorców wydają się nachalne – i po prostu nudne. Klienci coraz mniej wierzą reklamom, które pojawiają się w najbardziej znanych przez nas mediach. Upominek reklamowy – zawierający logo firmy – z powodzeniem odniesie jak najlepsze – oczekiwane przez Państwa rezultaty jeśli chodzi o promocję Państwa marki. Niewątpliwie wszystkie gadżety reklamowe będą wywoływać bardzo miłe skojarzenia klientów z Państwa przedsiębiorstwem. Odpowiednio dobrany produkt (np. pendrive czy power bank) z pewnością będzie często towarzyszył klientowi na co dzień. Logo Państwa firmy umieszczone na danym urządzeniu sprawi, że konsument cały czas będzie je pamiętał. Dzięki gadżetom reklamowym znajdującym się w naszym zestawie podarunkowym – korzystające z nich osoby – niewątpliwie będą  jak najbardziej pozytywnie kojarzyć Państwa firmę – a przy tym będą o wiele bardziej skłonni do dalszej współpracy. Jest to doskonały sposób na pozyskanie nowych konsumentów – a także zachęca tych stałych klientów do pozostania z Państwem w dobrej relacji. Jeżeli odpowiednio dobierzemy urządzenie do odbiorcy – sukces gwarantowany!