BRELOKI REKLAMOWE

Produkujemy breloki reklamowe w dowolnym kształcie, z logo na zamówienie.splaszczony2

Cena uzależniona jest od skomplikowania oraz ilości, dlatego też oferujemy darmowy projekt oraz wycenę.

– minimalne zamówienie: 300 sztuk
– materiał: metal

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

 

 

 

BRELOKI REKLAMOWE – PRZYKLADOWE REALIZACJE

 

img_6366 scooby-final
img_6341
dsfgdfsdf bez-nazwy33 bez-nazwy2

 

W dzisiejszych czasach umiejętność efektywnej promocji jest niezwykle istotna. Praktyczność gadżetów reklamowych w bardzo dużym stopniu decyduje o skuteczności naszej reklamy – dlatego największym zainteresowaniem cieszą się przedmioty codziennego użytku. Doskonałym nośnikiem reklamy jest więc brelok reklamowy. Nie jest to forma nachalna, a obdarowany przez nas klient będzie miał bardzo pozytywne odczucia co do danego przedsiębiorstwa.

Breloki reklamowe są z pewnością bardzo miłym upominkiem dla klientów, a przy tym bardzo praktycznym – przedmiot ten nie zostanie „schowany” w głąb szuflady jak na przykład nudna ulotka. Używany przy zwykłych, codziennych czynnościach niewątpliwie stanie się efektywną formą promocji. Brelok reklamowy zwiększa rozpoznawalność marki. Nasza firma oferuje bardzo szeroką gamę tworzyw z którego brelok bez-nazwdfybędzie wykonany – między innymi – plastik, metal, guma itd. Do danego tworzywa dobieramy techniki znakowania. Jeżeli dobierzemyoryginalny design – gadżet ten z pewnością wzbudzi zainteresowanie nie tylko obdarowanego klienta, ale także osób trzecich. Jak sprawić żeby nasz gadżet wyróżniał się na tle tych konkurencyjnych? Wystarczy dobrać odpowiedni wygląd – warto tu pomyśleć o grupie docelowej – wiadomo co innego podoba się np. dzieciom, a nastolatkom.

Jako, że brelok reklamowy jest swoistą wizytówką Państwa firmy – my zapewniamy o bardzo wysokiej jakości jego wyrobu. Dokładamy wszelkich starań aby gadżet ten był symbolem reklamowanego przedsiębiorstwa. Breloki reklamowe doprowadzą do pozytywnych skojarzeń z Państwa przedsiębiorstwem, a także są idealnym sposobem na wyrażanie wdzięczności. Jest to inwestycja w budowaniu jak najlepszych stosunków z klientem.

Podziel się opinią na temat naszych breloków reklamowych:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews
Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm