ELEKTROLUMINESCENCYJNE NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

Produkujemy elektroluminescencyjne naklejki na samochód. Na podstawie grafik dostarczonych przez klientaelektroluminescencyjne naklejki na samochód, wykonujemy projekt świecącej naklejki. Produkt jest  wodoodporny. Zasilany poprzez gniazdko zapalniczki lub RVB
– napięcie robocze: 30-250VAC
– częstotliwość pracy: 50~5000Hz
– temperatura pracy: -50℃~60℃
– grubość: 5 mm
– żywotność: >8000h

Naklejki umieszczone na samochodach są jedną z najbardziej powszechnych form stosowanych w marketingu. Pojazd, na którym znajduje się naklejka promująca daną firmę jest bezpłatną, ruchomą reklamą. Gadżet ten powinien intrygować potencjalnego klienta – zwracać na siebie uwagę – posiadać silny przekaz czy też interesujące zdjęcie. Ważne jest też umieszczenie numeru telefonu firmy bądź adresu mailowego. Dlaczego warto zastosować taką formę w swoim biznesie? Samochód firmowy staje się bezpłatnym nośnikiem reklamy wizualnej, ponadto jeżeli naklejka jest innowacyjna, wyróżnia się spośród tych konkurencyjnych – umacnia swoją pozycję, wizerunek przedsiębiorstwa na rynku staje się bardziej utrwalony przez konsumentów. Oklejone takimi gadżetami reklamowymi samochody z pewnością wyróżniają firmę, są znakomitą promocją marki i jej produktów.
Elektroluminescencyjne naklejki na samochód są nowością na polskim rynku. Dzięki polimerom elektroluminescencyjnym (są to polimery emitujące światło po przyłożeniu do nich napięcia elektrycznego) – reklama zyskuje zupełnie nowy wymiar – wzbudza ciekawość u innych, zachwyca. Elektroluminescencyjne naklejki na samochód dają niesamowity efekt zarówno w dzień jak i w nocy – są świetnie widoczne, a przy tym nie oślepiają innych kierowców. Generują one delikatne, przyjemne dla ludzkiego oka światło. Posiadają też sterownik za pomocą którego możemy je włączyć/wyłączyć, a także wedle naszych wymagań odpowiednio wyregulować czułość wyświetlania. Elektroluminescencyjne naklejki na samochód są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, odporne także na wstrząsy czy też wibracje. Ich wymiary doskonale pozwalają na umieszczenie ich na różnych płaszczyznach. Dzięki nim uzyskamy naprawdę interesujący i nowatorski efekt wizualny. Z pewnością taka forma przeważa niejedną reklamę statyczną. Jej przekaz jest niezwykle atrakcyjny. Elektroluminescencyjne naklejki na samochód niewątpliwie przyciągną uwagę klientów, dostarczą im odpowiednią treść. Ich główną zaletą jest ogromna skuteczność. Projekt każdej naklejki jest w 100% uzależniony od wizji nią zainteresowanych, może ona przybierać różne kształty. To, co ją również charakteryzuje – to jej wytrzymałość. Ponadto naklejki te są energooszczędne, generują bardzo niskie koszty eksploatacji i nie wytwarzają ciepła. Taki gadżet pokazuje jak ważne jest w obecnych czasach połączenie reklamy z rozwojem technologii – bowiem dla wielu osób nie będzie to kolejna, nudna promocja danej marki.

Podziel się swoją opinią na temat naszych świecących naklejek na samochód:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm