ETYKIETY ELEKTROLUMINESCENCYJNE

Produkujemy etykiety elektroluminescencyjne, które zachwycają swoim działaniem oraz wykonaniem.etykiety elektroluminescencyjne Na podstawie oryginalnych etykiet, wykonujemy projekt świecącej naklejki. Produkt może być  wodoodporny. Zasilany jest poprzez baterie lub zasilacz.

– minimalne zamówienie: 50 sztuk
– napięcie robocze: 30-250VAC
– częstotliwość pracy: 50~5000Hz
– temperatura pracy: -50℃~60℃

 

Nietuzinkowa kampania reklamowa, plakaty, ulotki, reklamy telewizyjne mają ogromny wpływ na powodzenie biznesu. Warto też zadbać jak dany produkt wygląda – jesteśmy wzrokowcami – jeżeli nowatorskie opakowanie przyciągnie uwagę klientów – jest to już połowa sukcesu. Jednym z ważnych elementów marketingu jest odpowiednia etykieta umieszczona na produkcie. Dobrze skonstruowana z pewnością zachęci konsumentów do zakupu. Oprócz wyglądu etykiety ważne są też informacje na niej zawarte. Doskonale też sprawdzi się tu umieszczone na niej chwytliwe, łatwe do zapamiętania hasło – które będzie kojarzyć się tylko i wyłącznie właśnie z TYM produktem. Na etykiecie należy również umieścić adres strony internetowej bądź adres mailowy – w nowoczesnym marketingu jest to priorytet.

Błyskawiczny rozwój technologii spowodował, że reklama jak i technika stały się niemal, że nierozłączne. Zjawisko elektroluminescencji zawładnęło rynkiem reklamy. Obok plakatów czy też naklejek popularne stały się etykiety elektroluminescencyjne. Proces elektroluminescencji jest unikatową zdolnością do emitowania światła. Jest to rozwiązanie oszczędne jak i ekologiczne – generuje bowiem małe koszty energii. Etykiety elektroluminescencyjne są nowatorską i efektywną formą reklamy – zwracają uwagę konsumentów, marka staje się bardziej rozpoznawalna. Utożsamiana jest z produktami ekskluzywnymi, wartymi zakupu. Jakie są pozostałe korzyści płynące z tej formy promocji? Etykiety elektroluminescencyjne są energooszczędne, koszty eksploatacji są niewielkie, nie wytwarzają ciepła, są płaskie i elastyczne (możemy ich używać na różnych płaszczyznach – butelkach, pudełkach etc.). Etykiety elektroluminescencyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, podłączony do nich kabel jest niewidoczny. Z pewnością sprawdzą się jako promocja np. luksusowych napojów alkoholowych – będzie to nie tylko reklama, ale również ozdoba klubu czy też pubu. Świecące się w ciemności – przykują uwagę klientów, wystarczy tylko dobrać odpowiedni wygląd etykiety do odpowiedniej grupy ludzi dla których przeznaczony jest dany produkt.

Etykiety elektroluminescencyjne są atrakcyjnym nośnikiem przekazu, na pewno wyróżnią się wśród tych reprezentowanych przez konkurencje. Ich wyżej wspomniane zalety niewątpliwie przyczynią się do wzrostu sprzedaży promowanych artykułów – a etykiety umieszczone na nich – staną się innowacyjnym gadżetem reklamowym.

 

Podziel się swoją opinią na temat naszych świecących etykiet reklamowych:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 1 reviews
Świetna jakość!

Świetna jakość!

Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm