Personalizowane pendrive reklamowe z nadrukiem i logo

Jesteśmy firmą z Warszawy i producentem pendrive’ów na zamówienie. Realizujemy z powodzeniem rozmaite zlecenia dla firm działających w różnych branżach. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać pamięci USB w każdym kształcie, z wszelkich dostępnych materiałów i umieścić na nim odpowiednią techniką nadruk (logo lub grafikę firmy). W efekcie tworzymy gadżet, który wzbudza zainteresowanie, a w dalszej perspektywie przyczynia się do powstania pozytywnych skojarzeń z reklamowaną firmą.

Szczegóły oferty dla firmy

Cena konkretnego zlecenia uzależniona jest od kształtu pamięci i wielkości zamówienia. Oferujemy darmowy projekt oraz jego wycenę. Umożliwia to klientowi zapoznanie się z wyglądem produktu jeszcze przed realizacją projektu i podjęcie świadomej decyzji odnośnie tego, jaki pendrive ma mieć ostatecznie kształt i wygląd. Podczas produkcji, mamy możliwość automatycznego zgrania danych, przesłanych przez klienta.

zdjęcie pendrive reklamowy
pendrive reklamowy naszej realizacji
 • minimalne zamówienie na pendrive: 300 sztuk
 • dostępne pojemności: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
 • dowolny kształt: brelok, bransoletka, zawieszka i inne,
 • indywidualny, personalizowany projekt,
 • materiał: PVC lub metal
 • zwykłe pendrive USB 2.0/3.0 oraz USB OTG
 • gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do  wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

 

 

Pendrive reklamowe i pamięci USB – przykładowe projekty

 

3__2

Pendrive w kształcie puszki
1__1

Pendrive w kształcie butelki
pendrive_krati_7

Pendrive w kształcie ciągnika
pendrive_krati_8

Pendrive w kształcie akumulatora
pendrive_krati_9

Pendrive w kształcie logo T-OZMO
pendrive_krati_14

Pendrive w kształcie logo FANAR

 

Sprawdź nasze pozostałe projekty

 

 

pendrivy reklamowe ze smyczą
pendrive reklamowe w smyczy

Oferujemy również personalizowane pendrive reklamowe ukryte w smyczy, z możliwością nadruku na smyczy lub części plastikowej.

 • minimalne zamówienie: 1000 sztuk
 • dostępne pojemności: 4GB, 8GB, 16GB

 

 

Tanie pendrive reklamowe – dodatkowe informacje

 

pendrivy reklamowe ze smyczą
pendrive reklamowy w smyczy

Połączenie nowoczesnych technologii i reklamy daje pełną gwarancję powodzenia w biznesie. Pendrive’y reklamowe z nadrukiem na zamówienie, o indywidualnym kształcie stały się bardzo popularne, są bowiem o wiele ciekawszą formą promocji niż np. ulotki, które powoli odchodzą w zapomnienie. W dzisiejszych czasach umiejętność promowania się poprzez gadżety reklamowe prezentujące daną firmę jest bardzo istotna. Do zalet takiego rozwiązania należy:

 • użyteczność i funkcjonalność gadżetu promocyjnego;
 • subtelność reklamy;
 • wysoka jakość, a więc i wytrzymałość produktu.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest wykorzystanie pendrive’a z własnym designem, który będzie zawierać logo firmy lub inny nadruk. Pamięć reklamowa USB na zamówienie pozwoli wyróżnić się wśród konkurencji. Z pewnością większość potencjalnych klientów będzie często korzystać z tego gadżetu – w domu, w pracy jak i w podróży. Oprócz parametrów ważny jest tu też design, który niewątpliwie zwróci na siebie uwagę odbiorcy. Ponadto dzięki tego typu gadżetom o promowanej firmie dowiaduje się nie tylko obdarowany, ale też osoby, które miały okazje zobaczyć ten przedmiot. Kolejną niewątpliwą zaletą reklamowych pendrive’ów jest różnorodność kształtów i kolorów – dzięki temu firma staje się bardziej oryginalna i rozpoznawalna. Dlatego jeżeli wybieramy produkt reklamujący nasz biznes – stawiajmy przede wszystkim na innowacyjność, użyteczność i pomysłowość – może być to kluczem do sukcesu.

Personalizacja gadżetów reklamowych

 

Personalizowany pendrive reklamowy jest bardzo skutecznym sposobem promowania się wśród potencjalnych klientów. Warto jednak zadbać o to, by wygląd danego gadżetu adresowany był do konkretnej grupy (mężczyźni, kobiety, dzieci, młodzież etc.). Indywidualny produkt pasujący do ich wizerunku na pewno będzie cieszył daną grupę. Pendrive reklamowe na zamówienie gwarantują również to, że stali klienci zachęceni będą do kontynuacji współpracy z firmą. Jeżeli dana marka jest bardzo często obecna w życiu klienta – odbiorca w podświadomości przekonuje się do niej – firma ta postrzegana jest w sposób bardzo pozytywny – efektem jest zwracanie uwagi na znane już nam wcześniej logo w trakcie zakupów.

 

Podziel się opinią na temat naszych pendrive’ów reklamowych:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 31 reviews

Pendrivy są piękne!

by Karolina on PENDRIVY REKLAMOWE

Pendrive’y robią furorę w firmie. Wykonanie jest na wysokim poziomie.

by Olgierd on PENDRIVY REKLAMOWE
polecam

bardzo solidny producent. Dostawa na czas. Jakość super

Page 1 of 11:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm