Pendrive reklamowy 4GB

Pamięć przenośna to dziś konieczność. A skoro każdy posiada takie urządzenie, to jest to doskonały sposób na rozpowszechnianie informacji o Państwa firmie. Dlatego wiele koncernów decyduje się na uczynienie z pendrive’ów podarunków dla klientów. Nie jest to odbierane jako nachalna forma reklamy, a jako praktyczny prezent, z którego klienci chętnie korzystają, a tym samym reklamują Państwa firmę.

Każdy kształt, różne materiały

zdjęcie pendrive reklamowy
pendrive reklamowy naszej realizacji

Jesteśmy specjalistami w oferowaniu klientom produktów reklamowych najnowszej generacji. Tak jest i w przypadku pendrive’ów 4GB. Oferujemy wykonanie pendrive’a w dowolnym kształcie, a technikę nadruku dostosowujemy ściśle do materiału, z którego wykonujemy jego obudowę. Może być to zarówno plastik, jak guma czy metal. Doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić naszych klientów, że nie ma dla nas zlecenia niemożliwego do wykonania.

 

 

Pendrive’y reklamowe – przykladowe projekty

 

3__2

Pendrive w kształcie puszki
1__1

Pendrive w kształcie butelki
pendrive_krati_7

Pendrive w kształcie ciągnika
pendrive_krati_8

Pendrive w kształcie akumulatora
pendrive_krati_9

Pendrive w kształcie logo T-OZMO
pendrive_krati_14

Pendrive w kształcie logo FANAR

Sprawdź nasze pozostałe projekty

 

 

Reklamowy pendrive i power bank

pendrivy reklamowe ze smyczą
pendrive reklamowe w smyczy

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu gadżetów reklamowych na indywidualne zlecenia. Z doświadczenia wiemy, że im bardziej oryginalna i spersonalizowana reklama, tym lepszy jej odbiór. Dlatego zachęcamy do zastąpienia zwykłych folderów reklamowych, a przynajmniej uzupełnienia ich o nowoczesne formy promocji, w tym: wykorzystywanie w celu reklamy powierzchni typowych gadżetów elektronicznych. W naszej ofercie, poza pendrive’m promocyjnym 4GB, oferujemy pamięć USB o pojemności 8 i 16GB oraz inne gadżety, takie jak power banki. Polecamy je wszystkie jako doskonałą formę nowoczesnej reklamy.

 

Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm