PLAKATY ELEKTROLUMINESCENCYJNE

Produkujemy plakaty elektroluminescencyjne, o bardzo cienkiej i elastycznej strukturze. Na podstawie grafik dostarczonych przez klienta, wykonujemy projekt świecącego plakatu. Produkt może być  wodoodporny. Zasilany jest poprzez zasilacz.
plakaty elektroluminescencyjne

– minimalne zamówienie: 20 sztuk
– napięcie robocze: 30-250VAC
– częstotliwość pracy: 50~5000Hz
– temperatura pracy: -50℃~60℃
– grubość: 5 mm
– żywotność: >8000h

 

 

W przeszłości każdy z nas czy też znajomi z pewnością wieszali na ścianach swojego pokoju plakaty – gwiazd, zespołów, sportowców. W ten sposób nieświadomie reklamowaliśmy daną osobę – z jej wizerunkiem spotykał się przecież każdy kto nas odwiedził. Plakat jest najstarszą formą reklamy, jego początek sięga XVI wieku – kiedy to Marcin Luter przybił 95 tez dotyczących reformacji kościoła. Plakaty stały się najbardziej powszechną formą reklamy, informują nas o wszelkich wydarzeniach kulturalnych, politycznych, reklamują usługi (firm prywatnych, usługi turystyczne etc.). Rozwój technologii sprawił, że plakaty reklamowe nabierają nowego wymiaru. Mowa o plakatach elektroluminescencyjnych. Na czym polega zjawisko elektroluminescencji?

 

Zjawisko elektroluminescencji polega na umieszczeniu warstwy fotosforowej między dwiema warstwami przewodzącymi. Kiedy podłączymy urządzenie do prądu – atomy znajdujące się w warstwie fosforowej – zaczynają się świecić. Plakaty reklamowe świetnie współgrają z wyżej wymienionym zjawiskiem. Co więcej – elektroluminescencja generuje bardzo małe koszty energii.

Świecące elektroluminescencyjne plakaty mają wiele zalet. Są przede wszystkim innowacyjną formą reklamy, która zwróci uwagę wielu osób – dzięki temu marka stanie się dużo bardziej rozpoznawalna. Dodatkowym atutem jest to, że obrazy umieszczone na plakacie mogą być w dowolnej sekwencji animowane – tak, więc nie będzie to kolejna, nudna forma reklamy. Plakaty elektroluminescencyjne nie wytwarzają ciepła; mogą być umieszczone zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ponadto są elastyczne i płaskie – dzięki temu mogą zagościć na różnych płaszczyznach – wedle upodobań klienta. Plakaty elektroluminescencyjne charakteryzują się również małymi kosztami eksploatacji. Dzięki swojej energooszczędności stają się też produktami ekologicznymi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów – z pewnością wyróżnią się wśród konkurencji.

Zapewne takie gadżety reklamowe jak elektroluminescencyjne plakaty zwrócą na siebie uwagę, w świadomości potencjalnego klienta utrwali się obraz reklamowanego produktu. Powyższy produkt na pewno uzyska przewagę nad niejedną reklamą statyczną, jest atrakcyjnym nośnikiem przekazu. Plakat elektroluminescencyjny wraz z chwytliwym hasłem promującym daną markę – jest gwarancją na sukces, to innowacyjne rozwiązanie z pewnością zostanie zauważone przez wiele osób.

 

Podziel się swoją opinią na temat naszych świecących plakatów:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews
Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm