KABLE REKLAMOWE USB 4W1, 3W1

Oferujemy wykonanie kabli 4w1 lub 3w1 w indywidualnym kształcie z logo klienta.

reklamowy kabel 4w1

  • minimalne zamówienie: 300 sztuk;
  • typ portu: USB/mikro/typ C/iphone 4 lub 5;
  • ilość portów: 2, 3, 4 lub 5;
  • długość kabla: 11,5 cm.

 

reklamowy kabel 4w1

  • minimalne zamówienie: 300 sztuk;
  • typ portu: USB/mikro/typ C/iphone 4 lub 5;
  • ilość portów: 2, 3, 4 lub 5;
  • długość kabla: 11,5 cm.

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Upominki wręczane klientom z pewnością budują wizerunek firmy i pogłębiają relacje z klientem. Gadżety reklamowe odsuwają na dalszy plan te bardziej tradycyjne formy promocji – a przy tym samym są bardzo skuteczne i pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji. Warto pamiętać aby upominek biznesowy był funkcjonalny, estetyczny i zwracał na siebie uwagę. Żyjemy w czasachreklamowy kabel 4w1 gdzie większość naszych urządzeń wymaga ładowania dzięki kablowi USB – telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, głośniki bluetooth itd. W tym wypadku jako gadżet reklamowy świetnie sprawdzi się uniwersalny kabel USB z czterema końcówkami do ładowania urządzeń mobilnych z portu USB. Dzięki takiemu kablowi naładujemy swoje urządzenia z różnymi wejściami – a przy tym nie musimy posiadać różnego rodzaju ładowarek. Produkowany przez nas kabel USB 4w1 jest bardzo łatwy w użytkowaniu i przeznaczony do szerokiej gamy urządzeń. Oczywiście stawiamy na doskonały design i jakoś wykonania. Cena zamówienia uzależniona jest od kształtu i wielkości, w ofercie posiadamy też różnorodną gamę kolorystyczną. Dzięki precyzji wykonania naszych urządzeń pozwolimy wyróżnić się Państwa firmie wśród konkurencji.

Warto pamiętać, że to właśnie reklama jest kluczem do sukcesu firmy. Wręczanie upominków biznesowych jest jej najlepszą formą. Korzystając z gadżetów reklamowych mamy możliwość dotarcia do bardzo szerokiej grupy odbiorców – naszych potencjalnych klientów. Znajdujące się logo Państwa firmy na danym gadżecie reklamowym sprawi, że kontrahent będzie chciał się zapoznać z ofertą przedsiębiorstwa, wejdzie na stronę internetową firmy – a kiedy przeczyta o jej osiągnięciach i zadowoleniu innych klientów – niewątpliwie sam skorzysta z jej usług. Bardzo dobra jakość wykonania naszych gadżetów reklamowych – w tym wypadku kabli USB 4w1 lub 3w1 – sprawi, że ich charakter stanie się synonimem działalności przedsiębiorstwa – jeżeli bowiem gadżet jest dobry – to w swoim funkcjonowaniu firma tym bardziej jest pierwszorzędna.

Podziel się opinią na temat naszych kabli 4w1 i 3w1:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 2 reviews
by Stanisław Król on kable usb z logo
thumbs up!

nasze kolejne zamówienie, z którego jesteśmy ogromnie zadowoleni, więc musiałem się zmobilizować do dodania opinii :) serdecznie polecam. Produkt jest bardzo dobrej jakości, a obsługa profesjonalna.

by Andrzej Roman on kable usb z logo
polecam

produkt bardzo dobrej jakości. Detale wykonane dokładnie

Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm