O NAS

Kim jesteśmy?

mapa świataJesteśmy producentem prestiżowych i oryginalnych gadżetów reklamowych, które dostosowujemy do potrzeb klienta. Nie oferujemy powszechnych gadżetów z nadrukiem logo. Skupiamy się na produkcji gadżetów o indywidualnym kształcie, które pomagają naszym klientom wyróżnić się spośród tłumu konkurencji. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi pendrive’y, power banki, ładowarki bezprzewodowe, breloki oraz video broszury. Obecnie skupiamy się na terenie Polski, ale stopniowo rozwijamy również rynki zagraniczne. Posiadamy stałych klientów we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Włoszech.

 

Co nas wyróżnia?

Oferujemy gadżety wysokiej jakości, mimo że nasze linie produkcyjne znajdują się w Chinach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zbliżyć się do cen konkurencji sprzedającej wyroby kiepskiej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że poziom wykonania gadżetów świadczy o marce na nich widniejącej, dlatego też wszystkie nasze artykuły są ręcznie wykańczane i produkowane z dbałością o szczegóły. Dajemy 12 miesięcy gwarancji na części elektroniczne. Jeśli nie czują się Państwo przekonani, to z chęcią wypożyczymy próbki naszych realizacji, w celu sprawdzenia jakości. Zapraszamy również do sekcji z referencjami.

 

Jak działamy?

Dla gadżetów o indywidualnym kształcie wykonujemy bezpłatny i niezobowiązujący projekt. Nasi graficy na podstawie zdjęć realnego produktu/logo tworzą wizualizację, którą następnie konsultujemy z klientem. Po akceptacji finalnego projektu i złożeniu zamówienia, przystępujemy do procesu produkcji.

 

Jak wygląda proces produkcji?

Rozpoczynamy od wykonania matrycy, która posłuży do zrealizowania całego zamówienia. Zanim jednak zaczniemy produkcję masową, wytwarzamy próbną sztukę, której zdjęcia przesyłamy do klienta w celu ostatecznego potwierdzenia. Po akceptacji przystępujemy do realizacji całości zamówienia. Później pozostaje już tylko kontrola jakości, pakowanie i wysyłka towaru.