Oryginalne gadżety reklamowe, czyli o tym, dlaczego długopis to dziś przeżytek

Każdy choć raz dostał długopisy jako przedmioty reklamowe od danej firmy. Nie ma w nich nic złego, lecz jeśli chcesz, by Twoja firma wyróżniła się z tłumu, musisz sprawić, że gadżet będzie wyjątkowy, inny niż wszystkie i da możliwość zaistnienia i pojawienia się w świadomości odbiorcy. A ponieważ gadżety nie są tylko od wyglądania, trzeba zadbać o ich nowoczesną praktyczność. W jaki sposób?

Dlaczego gadżet firmowy?

Nie zawsze fkable dla firm, gadżety reklamowe nowoczesne, kable USB reklama firmyirmy dostrzegają potrzebę korzystania z tej formy promocji. Uważają, że gadżety reklamowe są nieefektywne i niepotrzebne. Z drugiej strony sądzą, że obdarowuje się nimi właściwie tylko, w momencie gdy rozpoczyna się współpracę. To błąd.

Obdarowywanie klientów biznesowych drobnymi upominkami przy okazji świąt Bożego Narodzenia czy Nowego Roku pozwala ocieplić atmosferę wzajemnej współpracy, a także podziękować tym, którzy są wierni naszej firmie od lat. Prezenty tego typu są na tyle niezobowiązujące, że nie wywołują zakłopotania u drugiej strony ani też nie wymagają rewanżu. Stanowią po prostu miły gest[1].

Tak więc taki miły gest to dobry pomysł, jeśli liczy się na współpracę. Nowoczesne gadżety firmowe są sposobem na budowanie relacji z klientami, ale nie tylko. Mogą także posłużyć, by zadbać o lojalność własnych pracowników oraz aby przyciągnąć innych kontrahentów. Muszą być jednak współczesne i praktyczne.

Niezwykłe gadżety reklamowe dla firm

Dlatego warto zadbać o to, by gadżet firmowy był praktyczny i wyjątkowy. Jak czytamy na stronie jaw.pl: „warto, gdy sam upominek jest dobrze przemyślany. Dziś, gdy klienci mają znacznie większy dostęp do szerokiej gamy produktów, ich oczekiwania co do otrzymywanych upominków stają się już na poziomie podświadomym większe niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dlatego tak ważne jest, aby wręczane gadżety reklamowe cechowała wysoka jakość wykonania”.

Kluczem jest także wyjątkowa forma oraz możliwości, jakie daje gadżet, bowiem dziś pendrive reklamowy stanowi coś ciekawego i przydatnego, a długopis nieco trąci myszką. Oto najbardziej nietypowe gadżety reklamowe, które możesz znaleźć na rynku.

Pendrive

pendrive reklamowy, pendrive gadżet firmowy, gadżety GiletteWłaśnie pendrive reklamowy otwiera naszą listę, bowiem to dziś najbardziej niezwykły i najciekawszy prezent w formie gadżetu dla kontrahentów. Co ważne, szukając odpowiedniego, warto zwrócić uwagę na nowoczesne formy realizacji gadżetów reklamowych. Mowa tu o pendrive’ach w kształcie butelki oleju czy pociągów dla firm zajmujących się danym tematem. Zatem pendrive przybierający formę dowolną, zabawną, kojarzącą się z produktami danego przedsiębiorstwa to strzał w dziesiątkę.

Powerbank

Coś, co w dobie szybko wyładowujących się smartfonów jest nie do przecenienia. Mowa o powerbanku, czyli o urządzeniu do ładowania telefonów. Jest to wyjątkowy pomysł na nowoczesne gadżety firmowe, które mają za zadanie być przy kliencie, kontrahencie czy pracowniku i praktycznie cały czas przypominać o firmie, od której go otrzymał. Co ważne, nie musi to być prostopadłościan z podłączeniem. Wybierając kreatywne firmy, możesz z łatwością wybrać spośród wielu innych możliwości i zlecić przygotowanie gadżetu, który naprawdę zaskoczy.

Głośniki Bluetooth

głośniki bluetooth, głośnik bluetooth gadżet, głośniki firmoweKolejny dowód na to, że technologia zmienia się nie do poznania. Głośnik można dziś schować we wszystkim i co najważniejsze tym czymś może być charakterystyczny produkt firmowy. Np. butelka alkoholu, ciężarówka czy płyta gramofonowa – fantazja należy do firmy, która przygotowuje gadżet firmowy. To sprawia, że możesz w łatwy sposób otrzymać przedmiot kojarzący się tylko z Twoją firmą, a przy tym towarzyszący Twoim klientom przez cały czas.

Video broszury reklamowe

Na koniec kilka słów o czymś nietypowym. Ulotki i broszury są wciąż bardzo ważnym elementem marketingowym. Nie inaczej jest, gdy do broszury dodamy wiadomość multimedialną. Dzięki takiemu prezentowi formie gadżetu, Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji i pokaże, że stawia na innowacyjność.

[1] http://www.jaw.pl/2019/04/dlaczego-warto-wreczac-kontrahentom-gadzety-reklamowe/, dostęp: 04.09.2019r.