Personalizowane pendrive reklamowe z nadrukiem i logo – Indywidualny kształt

Jesteśmy firmą z Warszawy i producentem pendrive’ów na zamówienie. Realizujemy z powodzeniem rozmaite zlecenia dla firm działających w różnych branżach. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać pamięci USB w każdym kształcie (stosujemy odlewy z materiału PCV lub metalu) i umieścić na nim odpowiednią techniką nadruk (logo lub grafikę firmy). W efekcie tworzymy gadżet, który wzbudza zainteresowanie, a w dalszej perspektywie przyczynia się do powstania pozytywnych skojarzeń z reklamowaną firmą.

Oferujemy bezpłatną wizualizację

Szczegóły oferty dla firmy

Cena konkretnego zlecenia uzależniona jest od kształtu pamięci i wielkości zamówienia. Oferujemy darmowy projekt oraz jego wycenę. Umożliwia to klientowi zapoznanie się z wyglądem produktu jeszcze przed realizacją projektu i podjęcie świadomej decyzji odnośnie tego, jaki pendrive ma mieć ostatecznie kształt i wygląd. Podczas produkcji, mamy możliwość automatycznego zgrania danych, przesłanych przez klienta.

zdjęcie pendrive reklamowy
pendrive reklamowy naszej realizacji
 • minimalne zamówienie na pendrive: 300 sztuk
 • dostępne pojemności: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
 • dowolny kształt: brelok, bransoletka, zawieszka i inne,
 • indywidualny, personalizowany projekt,
 • materiał: PVC lub metal
 • zwykłe pendrive USB 2.0/3.0 oraz USB OTG
 • gwarancja na części elektroniczne 12 miesięcy!

W celu otrzymania wyceny oraz bezpłatnego projektu zapraszamy do  wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Pendrive reklamowe i pamięci USB – przykładowe projekty

Sprawdź nasze pozostałe projekty

pendrivy reklamowe ze smyczą
pendrive reklamowe w smyczy

Oferujemy również personalizowane pendrive reklamowe ukryte w smyczy, z możliwością nadruku na smyczy lub części plastikowej. Pamiętaj, że podręczne nośniki danych podłączane do portu USB komputera są jednymi z najbardziej docenianych prezentów w kontaktach biznesowych.

 • minimalne zamówienie: 1000 sztuk
 • dostępne pojemności: 4GB, 8GB, 16GB

Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię parametry – liczbę sztuk, treść reklamy, specjalne wymagania – i prześlesz nam e-mail ze wszystkimi wytycznymi, a my przygotujemy wycenę na pendrive reklamowy z nadrukiem Twojego logo. Odpowiemy na zapytanie w ciągu 24 godzin. Nasz opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą, by omówić szczegóły oferty i sfinalizować zamówienie.

pendrive reklamowe – dodatkowe informacje

pendrivy reklamowe ze smyczą
pendrive reklamowy w smyczy

Połączenie nowoczesnych technologii i reklamy daje pełną gwarancję powodzenia w biznesie. Pendrive’y reklamowe z nadrukiem na zamówienie, o indywidualnym kształcie stały się bardzo popularne, są bowiem o wiele ciekawszą formą promocji niż np. ulotki, które powoli odchodzą w zapomnienie. W dzisiejszych czasach umiejętność promowania się poprzez gadżety reklamowe prezentujące daną firmę jest bardzo istotna. Do zalet takiego rozwiązania należy:

 • użyteczność i funkcjonalność nośnika danych z USB jako gadżetu promocyjnego;
 • subtelność reklamy i możliwość wykorzystania zarówno obudowy, jak i pamięci elektronicznej do prowadzenia działań marketingowych;
 • wysoka jakość, a więc i wytrzymałość produktu.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest wykorzystanie pendrive’a z własnym designem, który będzie zawierać logo firmy lub inny nadruk. Pamięć reklamowa USB na zamówienie pozwoli wyróżnić się wśród konkurencji.To również alternatywa dla dystrybuowania katalogów reklamowych w formie papierowej. Z pewnością większość potencjalnych klientów będzie często korzystać z tego gadżetu – w domu, w pracy jak i w podróży. Oprócz parametrów ważny jest tu też design, który niewątpliwie zwróci na siebie uwagę odbiorcy. Ponadto dzięki tego typu gadżetom o promowanej firmie dowiaduje się nie tylko obdarowany, ale też osoby, które miały okazje zobaczyć ten przedmiot. Kolejną niewątpliwą zaletą reklamowych pendrive’ów jest różnorodność kształtów i kolorów – dzięki temu firma staje się bardziej oryginalna i rozpoznawalna. Dlatego jeżeli wybieramy produkt reklamujący nasz biznes – stawiajmy przede wszystkim na innowacyjność, użyteczność i pomysłowość – może być to kluczem do sukcesu.

Personalizacja gadżetów reklamowych

Personalizowany pendrive reklamowy z portem USB jest bardzo skutecznym sposobem promowania się wśród potencjalnych klientów. Warto jednak zadbać o to, by wygląd danego gadżetu adresowany był do konkretnej grupy docelowej(mężczyźni, kobiety, dzieci, młodzież etc.). Indywidualny produkt pasujący do ich wizerunku na pewno będzie cieszył daną grupę. Pendrive reklamowe na zamówienie gwarantują również to, że stali klienci zachęceni będą do kontynuacji współpracy z firmą. Przydatność przedmiotu sprawia, że jest on wykorzystywany każdego dnia. Jeżeli dana marka jest bardzo często obecna w życiu klienta – odbiorca w podświadomości przekonuje się do niej – firma ta postrzegana jest w sposób bardzo pozytywny – efektem jest zwracanie uwagi na znane już nam wcześniej logo w trakcie zakupów. Warto zatem wybrać gadżet, który będzie użyteczny.

Pendrive dla firm na zamówienie

Eleganckie i poręczne pamięci USB to idealne nośniki reklamowe, na których możesz umieścić logo swojej firmy lub dowolny slogan. Aspekty użytkowe, dzięki którym Twój Klient będzie miał pendrive zawsze przy sobie, przyczynią się do podniesienia świadomości marki, a w późniejszym okresie z pewnością przełożą się na konkretną sprzedaż.

Spersonalizowane gadżety reklamowe w formie pendrive to świetna pamiątka do rozdawania na targach branżowych, konferencjach i szkoleniach. W zależności od wykonywanego zawodu czy prowadzonej działalności możesz ją dodatkowo wykorzystać, dołączając do niej np.:

 • katalogi reklamowe,
 • materiały szkoleniowe,
 • zdjęcia z imprezy firmowej,
 • fotografie i film ze ślubu,
 • wersję elektroniczną książki papierowej,
 • archiwalne wydania czasopisma,
 • pliki instalacyjne i instrukcje dystrybuowanej aplikacji,
 • zaproszenie na event,
 • pakiet startowy dla studentów z materiałami w formie elektronicznej.

Funkcjonalny pendrive z USB stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firm i instytucji. Nie zostanie zapomniany jak większość tradycyjnych, papierowych materiałów, dzięki możliwości przechowywania i przenoszenia z jego pomocą najpotrzebniejszych danych.

Cennik Pendrive reklamowe

Nasz cennik jest bardzo elastyczny. Decydując się na pendrive reklamowy z nadrukiem w większej ilości sztuk – jednostkowa cena będzie bardziej atrakcyjna. W celu przyspieszenia indywidualnej wyceny prosimy o podanie następujących informacji:

 • docelowej kolorystyki i kształtu,
 • celu, w jakim urządzenia są zamawiane (prezent, wyposażenie pracowników, przechowywanie materiałów marketingowych, etc.),
 • interesującej Cię liczby przedmiotów,
 • przesłanie logo (to niekoniecznie, więc proszę o usunięcie) lub informacji na temat zamawianego projektu graficznego (jeżeli jeszcze taki nie powstał lub chcesz, byśmy się nim zajęli),
 • orientacyjnego terminu, w którym chciałbyś otrzymać gotowe zamówienie.

Każdy pendrive posiada port USB kompatybilny ze standardami 2.0 lub/i 3.0, a także wytrzymałą, odporną na wilgoć i zarysowania obudowę wykonaną z wysokiej klasy tworzywa. Osoby intensywnie użytkujące sprzęt do przechowywania danych docenią jej odporność mechaniczną i elegancki, klasyczny wygląd. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń, by otrzymać kompleksową wycenę i bezpłatną wizualizację.

Dlaczego warto wybrać pendrive reklamowe?

Jeżeli zastanawiasz się, czy pendrive reklamowy z nadrukiem o pojemności 8 GB lub większej to gadżet, który zadowoli gości Twojego przyjęcia albo kontrahentów, spójrz na zalety tego rozwiązania, które prezentujemy poniżej.

 • Codzienna użyteczność – pendrive’y reklamowe z USB są intensywnie wykorzystywane przez osoby, które nimi obdarujemy.
 • Funkcjonalność – pamięć przenośna z nadrukiem logo jest użytecznym prezentem, na którym Klient może przechowywać swoje pliki.
 • Budowa świadomości marki – osoba, której podarujesz gadżet, będzie codziennie spoglądać na nadrukowane informacje o Twojej działalności, które z pewnością pozytywnie zapadną w jej pamięci.
 • Łatwość dystrybucji – w przeciwieństwie do ciężkich katalogów i broszur czy porcelanowych kubków, które mogą łatwo ulec zniszczeniu w czasie transportu, pendrive z USB jest lekki, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na sprawne magazynowanie i przewożenie nawet większych ilości,
 • Elastyczny dobór – dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i pojemnościowej, a także możliwości wykonania indywidualnego projektu graficznego nadruku, możesz wybrać elegancki produkt dopasowany do potrzeb Twojej kampanii marketingowej i wizerunku firmy,
 • Sposób na branding – wyposażając swoich pracowników w wysokiej jakości, pojemne pamięci przenośne z nadrukiem, sprawisz, że będą wyglądać bardziej profesjonalnie i wzbudzać większe zaufanie potencjalnych kontrahentów podczas spotkań biznesowych.

Oferowane przez nas nośniki danych z możliwością personalizacji są doskonałym gadżetem reklamowym w wielu sytuacjach. Mnogość opcji wyboru powoduje, że z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dobrane do Twoich potrzeb i wizerunku przedsiębiorstwa. Jeżeli więc poszukujesz pendrive z USB o specyficznym kształcie do celów firmowych – nie wahaj się skorzystać z naszej oferty! Oferujemy bezpłatną wycenę i przygotowanie wizualizacji.