Pendrive reklamowy 16GB

Gadżety reklamowe to dziś sposób na dotarcie do klientów w mniej typowy, ale bardziej skuteczny sposób. Ważne, by taki gadżet przykuwał wzrok, ale także spełniał jakieś funkcje praktyczne. Stąd pomysł na pendrive’y promocyjne o pojemności 16 GB. Mogą one nie tylko prezentować logo firmy, ale także kształtem odwzorowywać jakiś przedmiot bezpośrednio związany z działalnością firmy. Dzięki temu będą bardziej rzucać się w oczy, a przez to lepiej spełniać swoje funkcje reklamowe.

Pojemny i praktyczny

Ze względu na swoją pojemność – aż 16GB – nasz pendrive to niezwykle praktyczny gadżet, który może służyć nie tylko jako nośnik danych, ale także swego rodzaju archiwum. Zajmuje niewiele miejsca, jest użyteczny, działa bez żadnego problemu – wystarczy go podłączyć do komputera lub innego urządzenia i… korzystać! Wykonujemy pendrive’y o różnej pojemności, z różnych materiałów i o różnorodnym designie. Dzięki temu każdy może uzyskać gadżet, który spełnia wszystkie Państwa oczekiwania.

Pendrive jako reklama

Specjalizujemy się jako firma w tworzeniu gadżetów promocyjnych. Jednym z naszych sztandarowych produktów jest właśnie pendrive reklamowy. Mając dużą pojemność (16GB), jest świetnym prezentem dla klientów, bardzo funkcjonalnym, a przez to pożądanym. Dając klientom tak praktyczny gadżet mogą mieć Państwo pewność, że będzie im codziennie służył, a to oznacza, że Państwa reklama będzie wciąż w obiegu. Proponujemy realizację oryginalnych projektów za stosunkowo niską cenę. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która chce zainwestować w profesjonalną, nowoczesną reklamę.