Pendrive reklamowy 16GB

Gadżety reklamowe to dziś sposób na dotarcie do klientów w mniej typowy, ale bardziej skuteczny sposób. Ważne, by taki gadżet przykuwał wzrok, ale także spełniał jakieś funkcje praktyczne. Stąd pomysł na pendrive’y promocyjne. Mogą one nie tylko prezentować logo firmy, ale także kształtem odwzorowywać jakiś przedmiot bezpośrednio związany z działalnością firmy. Dzięki temu będą bardziej rzucać się w oczy, a przez to lepiej spełniać swoje funkcje reklamowe.

Pojemny i praktyczny

Ze względu na swoją pojemność – aż 16GB – nasz pendrive to niezwykle praktyczny gadżet, który może służyć nie tylko jako nośnik danych, ale także swego rodzaju archiwum. Zajmuje niewiele miejsca, jest użyteczny, działa bez żadnego problemu – wystarczy go podłączyć do komputera lub innego urządzenia i… korzystać! Wykonujemy pendrive’y o różnej pojemności, z różnych materiałów i o różnorodnym designie. Dzięki temu każdy może uzyskać gadżet, który spełnia wszystkie Państwa oczekiwania.

Pendrive jako reklama

Specjalizujemy się jako firma w tworzeniu gadżetów promocyjnych. Jednym z naszych sztandarowych produktów jest właśnie pendrive reklamowy. Mając dużą pojemność (16GB), jest świetnym prezentem dla klientów, bardzo funkcjonalnym, a przez to pożądanym. Dając klientom tak praktyczny gadżet mogą mieć Państwo pewność, że będzie im codziennie służył, a to oznacza, że Państwa reklama będzie wciąż w obiegu. Proponujemy realizację oryginalnych projektów za stosunkowo niską cenę. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która chce zainwestować w profesjonalną, nowoczesną reklamę.