Pendrive reklamowy 8GB

Pamięć USB to urządzenie towarzyszące dziś każdemu. Umożliwia ono przenoszenie danych miedzy komputerami, a także po prostu ich przechowywanie. Pendrive to gadżet niezwykle prosty w użyciu – wystarczy podłączyć go do komputera, a uzyskujemy połączenie (to tzw. system plug and play). Takie urządzenie jest poręczne i w świecie pełnym elektroniki po prostu niezbędne. Jeśli dodamy do tego odpowiednią formę i grafikę – okaże się, że to właśnie pendrive jest doskonałym materiałem na gadżet reklamowy.

Reklamy na gadżetach

Poręczne i praktyczne gadżety okazują się doskonałą powierzchnią reklamową. By stworzyć pendrive, który będzie przykuwał uwagę, projektujemy je w najróżniejszych kształtach. W kształcie auta dla firm motoryzacyjnych, kapsla dla koncernów alkoholowych i w każdym innym kształcie – na życzenie Państwa firmy. Gwarantujemy, że będą to projekty unikatowe, dzięki czemu pendrive’y promocyjne będą spełniały doskonale swoją funkcję. Oferujemy nie tylko takie o optymalnej pojemności 8GB, ale także mniejsze (o pojemności 4GB) i większe (o pojemności 16GB).

Konkurencyjna oferta

Nasze pendrive’y promocyjne o pojemności 8GB są niezwykle praktyczne i świetnie się prezentują. Pozwalają na poszerzenie grona osób do których trafi reklama, a równocześnie zyskanie przychylności klientów Państwa firmy, którzy otrzymają ten gadżet w formie prezentu. Wielkość 8GB jest optymalna i pozwala w pełni korzystać z możliwości urządzenia. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na profesjonalnej promocji swojej firmy.