Pendrive i breloczek reklamowy w jednym

Czy wiedzą Państwo, jakie są najpopularniejsze gadżety reklamowe? Z pewnością są to breloczki reklamowe i przenośna pamięć USB. My proponujemy produkt 2w1, czyli brelok, który jednocześnie jest nośnikiem danych. To bardzo designerski i użyteczny gadżet. Z łatwością zmieści się nawet do małej damskiej torebki lub saszetki. Pendrive reklamowy ala breloczek jest nie tylko ozdobą kluczy. Każdy, kto ma takie urządzenie USB, może z niego skorzystać praktycznie zawsze, gdy tylko zechce wgrać lub zgrać dane z komputera. Mogą być na nim przechowywane różne pliki, np. dotyczące działalności przedsiębiorstwa, jego oferty czy ciekawych realizacji.

Breloki reklamowe w dowolnych kształtach, z dowolnym logo

zdjęcie pendrive reklamowy Breloczek
pendrive reklamowy naszej realizacji

Do niedawna pamięć USB miała tylko jeden, tradycyjny kształt. Teraz jest zupełnie inaczej. Im bardziej oryginalna forma, tym lepiej. Zwiększa to szansę rozpoznawalności marki wśród innych. Jaki kształt może przybrać breloczek firmowy? Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od kreatywności i pomysłu. My zrealizujemy każdy projekt, niezależnie od wybranej postaci, wielkości, barwy i rodzaju materiału, z jakiego ma być wykonany gadżet. Proponujemy pendrive’y metalowe i z miękkiego PCV. To ostanie tworzywo jest bardzo plastyczne i idealnie nadaje się do formowania breloczków o najróżniejszym wyglądzie.

Do każdego materiału starannie dopasowujemy technikę znakowania, która pozwoli uzyskać trwały i widoczny  nadruk. W rezultacie powstaje ciekawy gadżet przyciągający spojrzenia i wzbudzający zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Każdy nasz produkt jest nie tylko trwały, ale też wizualnie estetyczny i bardzo atrakcyjny. Dużą popularnością cieszą się breloki reklamowe, które swoją formą kojarzą się bezpośrednio z profilem działalności firmy – danym produktem lub usługą.

Poniżej prezentujemy nasze realizacje. Może zainspirują Państwa do stworzenia własnego projektu.

 

 

Pendrive reklamowe – przykladowe projekty

 

 

Sprawdź nasze pozostałe projekty

 

 

Breloki reklamowe – idealny prezent firmowy

Tradycją stało się, że w wielu zakładach pracy rozdaje się pracownikom, klientom i kontrahentom różnego rodzaju gadżety reklamowe, np. z okazji jubileuszu firmy. Rolę takich suwenirów doskonale spełniają nasze pendrive’y i breloczki reklamowe w jednym. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo eleganckie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dlatego, jeśli zamówią Państwo taką spersonalizowaną pamięć USB, to gwarantujemy, że będzie przyciągała wzrok potencjalnych klientów i od razu skojarzy się z Państwa firmą. To najskuteczniejsza forma reklamy.

Pendrive brelok reklamowy z nadrukiem

Nie wiedzą Państwo, jakiego typu breloczki firmowe spodobają się Waszym kontrahentom? Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Wiele zależy od branży, w jakiej Państwo działają. Dla firm z sektora kosmetycznego polecamy pendrive’y w kształcie szminki. Takim upominkiem na pewno mile zaskoczone będą panie. W ofercie mamy też pamięć USB w kształcie bransoletki, którą można nosić jako biżuterię. Wygląda ona nowocześnie i oryginalnie.

W kategorii breloków reklamowych dla panów mamy na przykład pendrive’y w kształcie maszynki do golenia, ciągnika czy koszulki piłkarskiej w barwach narodowych. To idealny prezent firmowy, który można rozdawać na targach lub konferencjach.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Nasze ekskluzywne breloczki firmowe to produkty, które mogą być adresowane do dowolnej grupy docelowej, od dzieci aż po osoby starsze. Dlatego takie upominki obowiązkowo powinny znaleźć się w zestawach promocyjnych każdej firmy. Gwarantujemy, że Państwa klientów ucieszy ten atrakcyjny, poręczny i niezwykle przydatny gadżet.

Projektując nasze pendrive’y, łączymy nowoczesny design i różne technologie. W ofercie mamy między innymi modele z różną pojemnością, np. 4, 8 czy 16 Gb i szybkim transferem danych. Proponujemy urządzenia, które można podłączyć zarówno do komputera, jak i tabletu czy smartfona. Zamawiając u nas 300 sztuk spersonalizowanych pendrive’ów, otrzymają Państwo darmową wizualizację projektu wraz z dokładną wyceną. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.