Pendrive i breloczek reklamowy w jednym

Wśród gadżetów reklamowych i promocyjnych wciąż bardzo popularne są pendrive’y i breloczki. Oferujemy Państwu połączenie tych dwóch funkcji w jedno, bardzo praktyczne, niewielkie urządzenie. Brelok firmowy, przyczepiony na przykład do kluczy, bez trudu będzie towarzyszył nam wszędzie. Tymczasem spełnia on przy tym bardzo praktyczne funkcje: jest nośnikiem danych, a więc podręczną pamięcią, która zawsze jest przy nas i której możemy użyć w dowolnej chwili – kiedy (nawet nieoczekiwanie) okaże się potrzebna.

Brelok w dowolnym kształcie, z dowolnym logo

zdjęcie pendrive reklamowy
pendrive reklamowy naszej realizacji

Na oferowanych przez nas gadżetach możemy zaprojektować logo wraz z firmową grafiką w ten sposób, by było ono dobrze widoczne. Możemy też, zgodnie z decyzją klienta, zaprojektować pendrive-breloczek w kształcie bezpośrednio nawiązującym do profilu działalności firmy. Polecamy tego typu rozwiązania, ponieważ cieszą się one popularnością jako skuteczna forma reklamy. Oferowane przez naszą firmę pendrive’y reklamowe w formie breloczków projektujemy nie tylko w dowolnym kształcie i z dowolnym logo, ale także z dowolnego materiału. Do niego dobieramy odpowiednie techniki znakowania, a w efekcie zyskujemy poręczny, a przede wszystkim bardzo efektowny gadżet, który przykuwa wzrok, a więc pozwala na spełnianie właściwie funkcji promocyjnych.

 

 

Pendrive’y reklamowe – przykladowe projekty

 

3__2

Pendrive w kształcie puszki
1__1

Pendrive w kształcie butelki
pendrive_krati_7

Pendrive w kształcie ciągnika
pendrive_krati_8

Pendrive w kształcie akumulatora
pendrive_krati_9

Pendrive w kształcie logo T-OZMO
pendrive_krati_14

Pendrive w kształcie logo FANAR

 

Sprawdź nasze pozostałe projekty

 

 

Pendrive firmowy w kształcie breloczka

 

pendrive breloczek firmowy
pendrive reklamowe w smyczy

Breloki i pendrive’y pełnią z powodzeniem funkcję upominków reklamowych, które przedstawiciele firmy rozdają swoim obecnym i potencjalnym klientom. Jest to nienachalna forma reklamy, przyjmowana raczej entuzjastycznie, gdyż podarujemy wtedy rzecz praktyczną, która będzie z powodzeniem służyć Państwa klientom.