Dla firmy Styrobud wykonaliśmy pendrivy reklamowe w kształcie betoniarki z logotypem. Zdjęcia gotowego produktu mogą Państwo zobaczyć poniżej.
Oto fragment listu referencyjnego:
 
„Produkty przez nas zamówione zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, działają bez zarzutów. Atrakcyjne ceny oraz funkcjonalność gadżetów świadczą o należytych kompetencjach firmy Krati.”
pendrive w kształcie betoniarki z logo Styrobud krati referencje 2

Od firmy Kaczmarek Electric otrzymaliśmy referencje za wykonanie pendrive’ów reklamowych, których zdjęcia mogą Państwo zobaczyć poniżej.
Fragment listu referencyjnego:
 
„Firma Krati sp. z o.o. nigdy nas nie zawiodła – profesjonalne podejście do klienta, a wykonane przez nią produkty są dostarczone na czas i bardzo wysokiej jakości – polecamy w 100%!”
pendrive w kształcie ludzika pendrive z logo Kaczmarek electric krati referencje 1

Dla Banku ING wyprodukowaliśmy video broszury reklamowe. Poniżej mogą Państwo zobaczyć list referencyjny, a oto jego fragment:
 
„Współpraca układała się bardzo dobrze, zamówienia zrealizowane zostały terminowo. Osoba współpracująca po stronie Krati podchodziła do współpracy bardzo elastycznie, rozumiała nasze potrzeby i służyła cennymi podpowiedziami.”

Dla Kompani Leśnej zaprojektowaliśmy pendrive w kształcie ciągnika z żurawiem i załadowanym drewnem.
Poniżej cytujemy fragment listu referencyjnego:
 
„Z jakości wykonanych przedmiotów jesteśmy zadowoleni. Wykonano je terminowo i bez zastrzeżeń. Pracownicy zatrudnieni w Firmie Krati sp z o.o. są dobrze przygotowani do wszelkich zadań związanych z realizacją zamówienia.”
pendrive w kształcie ciągnika krati referencje 3

Dla firmy Prudential zrealizowaliśmy projekt pendrive w kształcie strażnika Gwardii Królewskiej. Poniżej znajduje się fragment listu referencyjnego:
 
„Zlecenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie. Materiały reklamowe są wysokiej jakości i zarówno pod względem estetycznym jak i technologicznym w pełni spełniły nasze oczekiwania.”

Jest nam niezmiernie miło przedstawić referencję od firmy ZPK Szumowo, dla której realizowaliśmy dwa projekty pendrive w kształcie ciężarówki oraz lokomotywy. Poniżej fragment listu referencyjnego:
 
„Firma Krati Spółka z ograniczoną odpowiedzialności jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia.”
ZPK pendrive w kształcie ciężarówki ZPK pendrive w kształcie lokomotywy krati list referencyjny