Jest nam niezmiernie miło przedstawić referencję od MZK Koszalin, dla której realizowaliśmy pendrive w kształcie autobusu. Poniżej fragment listu referencyjnego:

“Wybór firmy Krati był strzałem w dziesiątkę, a możliwość współpracy z Panem Olivierem Głowacki – czystą przyjemnością.”

autobus pendrive Referencje MZK Koszalin

W styczniu 2020 mieliśmy przyjemność realizować produkcję 200 sztuk video broszur dla PGS Software S.A.
Fragment rekomendacji:

“Zamówienie otrzymaliśmy szybciej niż było to przewidziane. Wykonany produkt spełnia wszystkie nasze wymagania jeśli chodzi o jakość. Z całego serca polecamy współpracę!”

KRATI referencje

Dla firmy Styrobud wykonaliśmy pendrivy reklamowe w kształcie betoniarki z logotypem. Zdjęcia gotowego produktu mogą Państwo zobaczyć poniżej.
Oto fragment listu referencyjnego:

“Produkty przez nas zamówione zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, działają bez zarzutów. Atrakcyjne ceny oraz funkcjonalność gadżetów świadczą o należytych kompetencjach firmy Krati.”

pendrive w kształcie betoniarki z logo Styrobud krati referencje 2

Od firmy Kaczmarek Electric otrzymaliśmy referencje za wykonanie pendrive’ów reklamowych, których zdjęcia mogą Państwo zobaczyć poniżej.
Fragment listu referencyjnego:

“Firma Krati sp. z o.o. nigdy nas nie zawiodła – profesjonalne podejście do klienta, a wykonane przez nią produkty są dostarczone na czas i bardzo wysokiej jakości – polecamy w 100%!”

pendrive w kształcie ludzika pendrive z logo Kaczmarek electric krati referencje 1

Dla Banku ING wyprodukowaliśmy video broszury reklamowe. Poniżej mogą Państwo zobaczyć list referencyjny, a oto jego fragment:

“Współpraca układała się bardzo dobrze, zamówienia zrealizowane zostały terminowo. Osoba współpracująca po stronie Krati podchodziła do współpracy bardzo elastycznie, rozumiała nasze potrzeby i służyła cennymi podpowiedziami.”


Dla Kompani Leśnej zaprojektowaliśmy pendrive w kształcie ciągnika z żurawiem i załadowanym drewnem.
Poniżej cytujemy fragment listu referencyjnego:

“Z jakości wykonanych przedmiotów jesteśmy zadowoleni. Wykonano je terminowo i bez zastrzeżeń. Pracownicy zatrudnieni w Firmie Krati sp z o.o. są dobrze przygotowani do wszelkich zadań związanych z realizacją zamówienia.”

pendrive w kształcie ciągnika krati referencje 3

Dla firmy Prudential zrealizowaliśmy projekt pendrive w kształcie strażnika Gwardii Królewskiej. Poniżej znajduje się fragment listu referencyjnego:

“Zlecenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie. Materiały reklamowe są wysokiej jakości i zarówno pod względem estetycznym jak i technologicznym w pełni spełniły nasze oczekiwania.”


Jest nam niezmiernie miło przedstawić referencję od firmy ZPK Szumowo, dla której realizowaliśmy dwa projekty pendrive w kształcie ciężarówki oraz lokomotywy. Poniżej fragment listu referencyjnego:

“Firma Krati Spółka z ograniczoną odpowiedzialności jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia.”

ZPK pendrive w kształcie ciężarówki ZPK pendrive w kształcie lokomotywy krati list referencyjny