UPOMINKI BIZNESOWE

kont

Nasza firma Krati sp. z o.o. jest otwarta na różnorodny rodzaj współpracy. Wyróżniamy się szerokim wachlarzem dostępnych produktów – równocześnie – jesteśmy w stanie znaleźć inne – te, które odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Dla nas każdy klient jest niezwykle cenny i właśnie dlatego cechujemy się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Potrafimy znaleźć złoty środek – gwarantujemy, że nasza współpraca będzie jak najbardziej uproszczona – przy czym zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla każdego kontrahenta.

Na polskim rynku powstaje coraz więcej nowych firm, konkurencja rośnie. Jak zachęcić do swojego przedsiębiorstwa nowych klientów? Jak zatrzymać przy sobie tych stałych odbiorców? Niewątpliwie na  sukces firmy wpływa cała kampania reklamowa: spoty, plakaty, broszury, ogłoszenie w prasie czy Internecie. Równie ważną sprawą, o ile nie najważniejszą jest promocja naszej działalności poprzez prezenty biznesowe. Dzięki takim gadżetom zwracamy na siebie uwagę, budujemy pozytywny wizerunek firmy. A więc jakie są główne zalety upominków biznesowych?

Niewątpliwie podnoszą prestiż firmy, staje się też coraz bardziej popularna. Gadżety reklamowe powinny opierać się na prostocie, a jednocześnie być często używane przez obdarowanych. Kluczem do sukcesu jest innowacyjność i użyteczność. Upominki biznesowe np. takie jak pendrive czy power bank w największym stopniu powodują powstanie znanej i lubianej marki. Dzięki takim gadżetom, po które każdego dnia chętnie sięgamy – logo staje się rozpoznawalne, charakterystyczne, klient automatycznie myśli o firmie w sposób pozytywny. Wręczenie potencjalnym kontrahentom upominków biznesowych sprawia, że większość z nich zapamiętuje daną markę – a w niedalekiej przyszłości zaczyna z nią współpracę. Gadżety reklamowe powodują, że firma jest obecna w życiu klienta niemal codziennie, a w trakcie robienia zakupów zwróci uwagę na produkt ze znajomym logo. Ponadto o promowanej firmie dowiaduje się nie tylko obdarowany przez nas klient , ale też osoby trzecie, które miały kontakt z tym przedmiotem. Kiedy decydujemy jakie konkretnie gadżety chcemy rozpowszechnić w ramach promocji – warto zadbać o to by dane upominki biznesowe  były połączeniem skutecznego marketingu jak i nowoczesnej technologii – np. plakaty czy etykiety elektroluminescencyjne – jest to o wiele bardziej skuteczna forma promocji niż zwykłe ulotki. Należy również dopasować design i funkcjonalność upominku do grupy docelowej (np. dorośli, młodzież, dzieci) firma chce dotrzeć.

Autor: Krati.eu
Data: Marzec 28, 2016, 12:07 pm