Czy darmowe zestawy upominkowe mają wpływ na postrzeganie Twojej firmy?

Współcześnie problemem marketingu jest brak elastyczności. Wiele firm zamyka się w tych samych działaniach, które są powielane wielokrotnie i nie zaskakują już odbiorcy. Klient Twojej firmy ma już długopis z grawerem lub pendrive z napisem. A jednak prezenty i gadżety od firm są wciąż niezwykle popularne i skuteczne. Jest jednak sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym i oferować praktyczne i potrzebne produkty reklamowe.

Zaangażowanie wywołuje konsekwencje

Jedna z zasad manipulacji mówi, że dawanie pociąga za sobą korzyść. Na tej maksymie opiera się marketing firmowy gadżetów reklamowych. Przyjemnie jest otrzymać coś za darmo, a automatycznie pamiętamy o danej firmie i czujemy do niej sympatię.

Jednak prowadząc firmę, nie możesz nie pójść o krok dalej. Inna z zasad manipulacji mówi, że zaangażowanie wywołuje działanie, daje efekty, zmusza do odwzajemnienia. Jeśli zaczniesz coś robić, musisz to robić dalej. Trudno jest przerwać. Na tym bazują zestawy upominkowe składające się z gadżetów, które każdy potrzebuje mieć.

Popularne, więc passé?

Pendrive firmowy, pendrive reklamowy, pendrive z logo firmy
Pendrive reklamowy nie musi być nudny – ważne, by jednoznacznie wskazywał na Twoje produkty

Dość przewrotnie, ale często nie bez zasadności mówi się, że skoro wszyscy już czegoś spróbowali, to może warto iść pod prąd. Jednak rezygnowanie z wręczania gadżetów firmowych jest tym, czym palenie mostów przed ich przemierzeniem – głupotą. Większość, bo niespełna 92% firm, decyduje się na zakup gadżetów do reklamowania firmy, ale nie sposób tego nie zrobić.[1]

Sztuką jest wyciągać z tego rodzaju treści wnioski i sprawiać, by gadżety Twojego przedsiębiorstwa zapadały w pamięć, budowały wizerunek profesjonalny i rzetelny także na przykładzie tego, co dajesz. Dlatego trzeba iść pod prąd, ale w odpowiednim kierunku.

 

 

Gadżety elektroniczne w zestawach

Pomysłem na zmianę wizerunki gadżetów reklamowych jest indywidualizacja oraz wykorzystanie technologii. Skoro bardzo dużą popularnością cieszą się zestawy upominkowe z logo firmy, to dlaczego by nie zmienić zwykłych produktów typu długopis z grawerem na specjalne pendrive’y tworzone od podstaw dla jednej firmy?

To wydaje się być kluczem do zrozumienia dzisiejszego marketingu. Nie rezygnuj z prezentów dla kontrahentów – są ważne i budują wizerunek Twojej firmy oraz zwiększają możliwości rozwoju i promocji, ale rób to tak, jak nikt inny. Wybierz oferty gadżetów firmowych, które będą świetnie wykonane, praktyczne i funkcjonalne. Muszą pomóc, być codziennością klienta. Wówczas i Twoja firma nią będzie.

Zestawy podarunkowe z innej parafii

Zestaw upominkowy, gadżety firmowe, zestaw z gadżetami
Zestaw upominkowy nie musi być nudny – może zawierać pendrive czy powerbank

Jak więc przebić się przez tłum robiących tak samo? Wykorzystaj technologię i wybierz zestawy upominkowe dla kontrahentów, które ich zaskoczą wyglądem – będą zaprojektowane tylko dla Twojej firmy, ze specjalnym logo, przywodząc na myśl Twoje produkty – oraz funkcjonalnością – jakość ładowarki bezprzewodowej, pojemność pendrive’a, wielkość powerbanka. Każdy z tych elementów może się znaleźć w eleganckim wnętrzu zestawu. I to wyróżni Cię na tle konkurencji.

Co możesz wybrać?

Szukając dobrych gadżetów reklamowych w zestawie postaw na sprawdzone rozwiązania. Wybierz pendrive w kształcie jednego z Twoich produktów, zaprojektuj dedykowany głośnik Bluetooth, wybierz praktyczne słuchawki na kablu. Wszystko opatrzone Twoim logo i wskazujące wyraźnie, że to Twoja firma daje tak dobrze działające, skomponowana i nietypowe prezenty. A więc i Twoje usługi są takie same.

 

Gotowość na zmiany w zakresie promocji i marketingu sprawiają, że Twoja firma nie będzie stała lub notowała regresu. Wręcz przeciwnie, dzięki gadżetom multimedialnym stanie u stóp ścieżki oznaczającej rozwój i pozwoli na zbudowanie dobrego wizerunku w oczach kontrahentów i bycie zapamiętanym i poleconym. To klucz do sukcesu w każdej branży.

 

[1] https://www.lenartinteractive.pl/wplyw-relacje-biznesowe-maja-gadzety-upominki/, dostęp: 13.06.2019r.